Kredyt konsolidacyjny i oddłużeniowy

Dynamika wzrostu udzielania przez banki kredytów na cele konsumpcyjne w roku 2015 powinna wynieść około 5%. W porównaniu do rekordowego pod tym względem ubiegłego roku przyrost będzie średni. W samym 2014 roku łączna wartość kredytów udzielonych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe i banki wyniosła około 78 miliardów zł.

Spłacalność tych 7 600 000 kredytów nie jest zła. Wskaźnik spłacalności, im większy tym lepszy, w skali od 0 do 100 wynosi 62,9. Miejmy nadzieję że będzie się jeszcze poprawiał na skutek rekordowo niski stóp procentowych i tańszych kredytów.

Kontakt

Kredyty konsolidacyjne w 2014 roku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Doradca kredytowy   
wtorek, 21 stycznia 2014 23:01

Kilka kredytów, niezapłacone rachunki, liczne zobowiązania. Jeśli jesteśmy kredytobiorcami kilku kredytów, jeśli mamy więcej zobowiązań, niż tylko jedno, z całą pewnością kredyty konsolidacyjne to najlepsze z rozwiązań bankowych, na jakie tylko moglibyśmy postawić. Dlaczego taki produkt? Przede wszystkim ze względu na swoją jakość. Kredyty konsolidacyjne to niższa kwota kredytu, niż wszystkich zobowiązań łącznie, jedna rata, jeden termin, dużo lepsze warunki. Z całą pewnością warto na takie kredyty stawiać, o ile oczywiście wiemy, na które z nich zwracać uwagę.

Konsolidacja naszego zadłużenia

Dziś spojrzymy na ranking kredytów na początek 2014 roku. Ukażemy kilka propozycji, które warto wziąć pod uwagę i dobierając do swoich indywidualnych potrzeb, na takie właśnie postawić.

Najlepsze kredyty konsolidacyjne na styczeń 2014 rok:

ALIOR BANK

Oferowany przez placówkę Alior Bank kredyt konsolidacyjny to wiele korzyści i niezwykle wartych uwagi rozwiązań. Każdy, kto postawi na ten bank, będzie miał możliwość wzięcia do 150 000zł bez żadnych zabezpieczeń. Dużym plusem jest minimum formalności, jak również możliwość wzięcia dodatkowej gotówki na dowolny cel. Plusem jest również okres kredytowania. Dostosowany jest on do możliwości kredytobiorcy. Może wynosić nawet do dziesięciu lat. W Alior Bank otrzymamy pełną pomoc bankiera, dzięki któremu nasz kredyt konsolidacyjny zostanie dopasowany do naszych potrzeb i wymagań. Wysokość odsetek zależna jest od wiarygodności kredytowej konsumentów oraz wysokości pożyczki, okresu kredytowania, czy skorzystania z innych produktów Alior Banku. Wynosi ona od 10,10-16% dla okresu do 5 lat i 7,20-13.30% dla okresu od 5-10 lat.

Jak można taki kredyt otrzymać? Jeśli nie lubimy usług online, możemy odwiedzić placówkę bankową, załatwiając wszystkie formalności na miejscu. Jeśli jednak jesteśmy online, to wystarczy na stronie wypełnić wniosek internetowy i wysłać go, by odpowiednia osoba mogła się z nami skontaktować. Wystarczy dowód i zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu oraz wysokości uzyskiwanych dochodów.

GETIN BANK

Drugą, ciekawą ofertę przygotował dla nas Getin Bank. Placówka ta oferuje nam ofertę konsolidacyjną, jeśli nasze wcześniejsze zobowiązania wynoszą minimum 10 000zł. Dużą zaletą jest możliwość negocjacji oferty, jak również i dostosowywania jej do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów. Każdy, kto zdecyduje się na tą placówkę, zyska bez wątpienia gwarancję niższej raty, jak również i otrzymania dodatkowej gotówki. Stawiając na Getin Bank można obniżyć swoją ratę o 5%. Jakie warunki? Trzeba posiadać zadłużenia w kwocie minimum 10 000zł. Jeśli na takie coś się zdecydujemy, wówczas może dojść do wydłużenia okresu kredytowania, ale nie dłuższego niż 60 miesięcy.

Co należy zrobić? Wchodząc na stronę i w zakładkę kredytu konsolidacyjnego, wypełniamy formularz kontaktowy, po którym doradca skontaktuje się z nami i wspólnie pozwoli wybrać taką opcję, która wyda się być jak najbardziej korzystna.

CITI HANDLOWY

I na koniec jeszcze jedna, niezwykle ciekawa oferta, którą ma dla nas bank Citi Handlowy. Kwota pożyczki wynosi maksymalnie 120 000zł. Możliwość kredytowania na okres do 7 lat. Możliwość ubezpieczenia spłaty, jak również otrzymania dodatkowej pożyczki. Dużą zaletą jest minimum formalności, by móc przejść przez cały proces rejestracji pozytywnie.

Co należy zrobić? Wchodzimy na stronę banku w opcję pożyczka konsolidacja, a następnie klikamy w zakładkę wypełnij wniosek, który krok po kroku pokieruje nas do szczęśliwego finału i możliwości zamiany wszystkich pożyczek w jedną, zdecydowanie bardziej korzystną i opłacalną.

Spłacając w jednym czasie kredyt konsumencki, gotówkowy i hipoteczny, jak najbardziej na opcję konsolidacyjną można postawić. Połączenie wszystkich zobowiązań w jedno, to z całą pewnością duże korzyści dla samych kredytobiorców. Postawmy na jedną ratę, jeden termin i jedno zobowiązanie, które pozwoli nam spłacić wszystkie pozostałe. Wybierzmy placówkę bankową, która spełni nasze oczekiwania, wymagania i potrzeby, zaczynając inaczej ten nowy 2014 rok.

 

Komentarze   

 
0 #2 Ukarain 2014-02-20 21:08
Jak na Ukrainie nie dojdą do porozumienia to złotówka poleci na łeb na szyję i znowu kredyciarze frankowcy dostaną po d....
Cytować
 
 
0 #1 Andrzej 2014-01-21 23:13
A ja muszę przyznać że w nowym roku jakby trochę mniej obciążeń może w końcu coś ruszy ku lepszemu czego i wam w 2014 roku życzę :-)
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sondaż anonimowy

Ile wynosi Twoje zadłużenie
 

Ostatnio komentowane

 • Poradnik konsumenta- jak usunąć swoje dane z BIK, jak możemy być wpisani do BIK-u?

  Bartłomiej 05.10.2015 08:07
  Szanowni Państwo, jeżeli ktoś z was ma jakieś problemy z BIKIEM, to serdecznie zapraszam do kontaktu ...

  Czytaj więcej...

   
 • Ceny mieszkań w dół

  Ilona 11.03.2015 11:55
  W Warszawie to jest High - Life. Całe życie w korkach i 300 tys zl za kawalerke, he he. Oprócz ...

  Czytaj więcej...

   
 • Czynszówki dla osób z niską zdolnością kredytową

  Andżelika 10.03.2015 21:37
  Bardzo podoba mi się ten artykuł, ciekawy i rzeczowy.

  Czytaj więcej...

   
 • Ceny mieszkań w dół

  Mks 08.03.2015 18:37
  Ceny działek wciąż wysokie 300 zł za m2 to duża przesada w czystszych miastach. I pomysleć że w latach ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kredyty konsolidacyjne w 2014 roku

  Ukarain 20.02.2014 21:08
  Jak na Ukrainie nie dojdą do porozumienia to złotówka poleci na łeb na szyję i znowu kredyciarze ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Udostępnij znajomym: