Kredyt konsolidacyjny i oddłużeniowy

Dynamika wzrostu udzielania przez banki kredytów na cele konsumpcyjne w roku 2015 powinna wynieść około 5%. W porównaniu do rekordowego pod tym względem ubiegłego roku przyrost będzie średni. W samym 2014 roku łączna wartość kredytów udzielonych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe i banki wyniosła około 78 miliardów zł.

Spłacalność tych 7 600 000 kredytów nie jest zła. Wskaźnik spłacalności, im większy tym lepszy, w skali od 0 do 100 wynosi 62,9. Miejmy nadzieję że będzie się jeszcze poprawiał na skutek rekordowo niski stóp procentowych i tańszych kredytów.

Kontakt

Kredyty konsolidacyjne przed Świętami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Doradca kredytowy   
wtorek, 03 grudnia 2013 18:39

Okres świąt bożonarodzeniowych, dla wielu z nas jest ogromnym przełomem. Końcówka roku to przede wszystkim podsumowania, wyliczenia, chęć zamknięcia starych spraw i wejście w Nowy Rok z zupełnie innym nastawieniem. Dziś chcielibyśmy skupić się na tym temacie, biorąc pod uwagę nasze finanse. Jeśli mamy wiele zadłużeń, jeśli nie radzimy sobie ze spłatą kilku kredytów, jeśli w końcu nie wiemy, jak zminimalizować nasze wydatki, wówczas warto wziąć pod uwagę kredyt konsolidacyjny.

Taki produkt tuż przed zakończeniem Starego Roku, to najlepsze, na co możemy postawić. Konsolidacja kredytów polega bowiem na zamianie kilku mniejszych, w jeden większy. Cóż więc na tym zyskujemy? Przede wszystkim duże oszczędności, bo jak wynika z wszelkich możliwych wyliczeń, kredyty konsolidacyjne zawsze są tańsze, niż kilka kredytów w różnych bankach. Po drugie mamy mniejszą ratę miesięczną. Tu otrzymamy większy kredyt, który zostanie rozłożony na dłuższy czas. W związku z tym płacimy dużo mniej, mogąc tym samym w każdym miesiącu żyć zupełnie inaczej, niż do tej pory. Po trzecie stawiamy na wygodę. Nie musimy pilnować kilku terminów, różnych banków i spłat odpowiednich kwot na konkretne konto. Mamy jeden kredyt, jedną ratę i jeden bank w danym terminie. Zmienia się więc nam wiele i warto o tym pomyśleć. Kredyt konsolidacyjny to na święta najlepszy prezent, jaki sami sobie możemy spakować pod choinkę. Spójrzmy odpowiednio na naszą sytuację finansową i postarajmy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby 2014 rok przywitać z zupełnie innym nastawieniem, podejściem i całkowicie inną sytuacją finansową.

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji kredytów konsolidacyjnych. Mamy nadzieję, że wśród nich znajdą się te, które będą mogli Państwo wziąć pod uwagę, wybierając dla siebie najlepszą z możliwych opcję. A oto i one:

1. ING

Bank ING oferuje nam kredyt konsolidacyjny na spłatę zobowiązań finansowych w innych bankach. Co możemy zyskać?

 • 0% prowizji lub obniżenie marży
 • Oprocentowanie od 5,45-6,75% w PLN
 • Okres kredytowania do 40 lat
 • Możliwość spłaty w ratach równych lub malejących
 • Kwota od 40 000 złotych do 80% wartości nieruchomości

Ponadto bank ma dla swoich klientów profesjonalną pomoc specjalistów, którzy odpowiadają na wszelkie pytania i razem starają się dopełnić wszelkich formalności.

2.  Bank Millenium

Jeśli postawimy na kredyt konsolidacyjny w Banku Millenium, wówczas możemy zamienić spłatę wielu zobowiązań w jedno. Czy to kredyt mieszkaniowy, samochodowy, gotówkowy, czy limit na karcie kredytowej. Wszystko zostanie połączone w jedną ratę i jeden większy kredyt. Co otrzymamy od banku?

 • Okres kredytowania do 30 lat
 • Waluta PLN
 • Spłata rat stałych lub malejących
 • Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
 • Wakacje kredytowe- raz do roku zawieszenie spłaty kredytu
 • Minimalna kwota kredytu 20 000zł

Maksymalna kwota kredytu: do 90% wartości nieruchomości, jeśli jedynym z konsolidowanych zobowiązań jest kredyt mieszkaniowy i do 70% wartości nieruchomości, jeśli w grę wchodzi spłata wyłącznie kredytów i pożyczek na cele konsumpcyjne

3.  Eurobank

Ciekawą propozycję w kwestii kredytów konsolidacyjnych ma dla nas również EuroBank. Możemy zamienić kilka kredytów w jeden, zyskując nową, niższą ratę! Co można zyskać? Przede wszystkim oprocentowanie już od 9%, a także dodatkową gotówkę, którą każdy z Państwa może wykorzystać na święta. Wystarczy zadzwonić pod numer 555 777 550 lub wypełnić formularz na stronie konsolidacyjny.eurobank.pl, by zyskać wszelkie niezbędne informacje, co zrobić, by kredyt konsolidacyjny uzyskać i na jakiś warunkach stać się jego kredytobiorcą.
 

 

Poprawiony: środa, 11 grudnia 2013 12:19
 

Sondaż anonimowy

Ile wynosi Twoje zadłużenie
 

Ostatnio komentowane

 • Poradnik konsumenta- jak usunąć swoje dane z BIK, jak możemy być wpisani do BIK-u?

  Bartłomiej 05.10.2015 08:07
  Szanowni Państwo, jeżeli ktoś z was ma jakieś problemy z BIKIEM, to serdecznie zapraszam do kontaktu ...

  Czytaj więcej...

   
 • Ceny mieszkań w dół

  Ilona 11.03.2015 11:55
  W Warszawie to jest High - Life. Całe życie w korkach i 300 tys zl za kawalerke, he he. Oprócz ...

  Czytaj więcej...

   
 • Czynszówki dla osób z niską zdolnością kredytową

  Andżelika 10.03.2015 21:37
  Bardzo podoba mi się ten artykuł, ciekawy i rzeczowy.

  Czytaj więcej...

   
 • Ceny mieszkań w dół

  Mks 08.03.2015 18:37
  Ceny działek wciąż wysokie 300 zł za m2 to duża przesada w czystszych miastach. I pomysleć że w latach ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kredyty konsolidacyjne w 2014 roku

  Ukarain 20.02.2014 21:08
  Jak na Ukrainie nie dojdą do porozumienia to złotówka poleci na łeb na szyję i znowu kredyciarze ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Udostępnij znajomym: