Kredyt konsolidacyjny i oddłużeniowy

Dynamika wzrostu udzielania przez banki kredytów na cele konsumpcyjne w roku 2015 powinna wynieść około 5%. W porównaniu do rekordowego pod tym względem ubiegłego roku przyrost będzie średni. W samym 2014 roku łączna wartość kredytów udzielonych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe i banki wyniosła około 78 miliardów zł.

Spłacalność tych 7 600 000 kredytów nie jest zła. Wskaźnik spłacalności, im większy tym lepszy, w skali od 0 do 100 wynosi 62,9. Miejmy nadzieję że będzie się jeszcze poprawiał na skutek rekordowo niski stóp procentowych i tańszych kredytów.

Kontakt

Kredyt konsolidacyjny w ING PDF Drukuj Email
Wpisany przez Doradca kredytowy   
wtorek, 26 czerwca 2012 11:29

Nie zawsze jesteśmy w stanie ułożyć sobie nasze finanse tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Zdarza się bowiem, iż pojawi się niespodziewany kredyt, jest potrzeba wzięcia czegoś na raty, a do tego mieszkanie woła o remont. Bierzemy kredyty, zapominając się o tym, że wszystkie je musimy spłacić. Wybierając jednak kredyt konsolidacyjny, stawia się na jakość, opłacalne rozwiązanie i zadowolenie z dokonanego wyboru.

Kredyt konsolidacyjny to produkt, który pozwala na zastąpienie mniejszych kredytów i zobowiązań, jednym większym. To sprawia, iż rata stanie się mniejsza, obniży się oprocentowanie, spłata nastąpi w jednym terminie. Zyskamy więc rozwiązanie, które niesie za sobą same korzyści.

Z całą pewnością zwracając uwagę na oferty bankowe, warto spojrzeć na to, co ma nam do zaoferowania ING Bank Śląski. Ta jakże ceniona przez klientów placówka bankowa, daje nam ogromne możliwości, z których niewątpliwie warto skorzystać.

Wybierając kredyt konsolidacyjny w ING otrzymujemy produkt opłacalny, korzystny i przede wszystkim taki, który w 100% spełni nasze oczekiwania.

1. Niezwykle korzystne oprocentowanie

To, jakie otrzymamy oprocentowane, zależy od tego, na jaką kwotę kredytu się zdecydujemy, jakie są wartości nieruchomości i które z dostępnych ofert, okażą się dla nas najbardziej opłacalne. Oprocentowanie waha się w granicach od 7,38% do 8,93% w PLN.

2. Szerokie możliwości przeznaczenia kredytu

Decydując się na kredyt konsolidacyjny, możemy wykorzystać go do spłaty wszelkich kredytów z innych placówek bankowych. Co najważniejsze, ING wlicza w to również kredyty hipoteczne.

3. Waluta kredytu

Bank ING wydaje kredyty konsolidacyjne swoim klientom, tylko i wyłącznie w walucie PLN.

4. Wysokość kredytu

Bank udziela różnorodnych pożyczek swoim klientom, w zależności od tego, jaką sytuację finansową i zadłużeniową ukaże przyszły kredytobiorca. Kwota waha się w granicach od 40 000zł do 80% wartości nieruchomości.

5. Udogodnienia

Oferty obejmują wiele korzystnych rozwiązań. Po pierwsze 0zł za rozpatrzenie wniosku, po drugie dodatkowa gotówka na dowolny, wybrany cel, a po trzecie, 0% prowizji lub obniżona marża.

6. Okres kredytowania

Okres kredytowania uzależniony jest od wysokości kredytu, jak również i możliwości finansowych kredytobiorcy. Maksymalny czas może osiągnąć nawet 40 lat.

7. Sposób zapłaty

Kredytobiorca sam określa, jakie raty go interesują. Pracownicy banku ING dokładają wszelkich starań, by każdy klient był zadowolony. Można zdecydować się na raty równe, bądź też raty malejące.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sondaż anonimowy

Ile wynosi Twoje zadłużenie
 

Ostatnio komentowane

 • Poradnik konsumenta- jak usunąć swoje dane z BIK, jak możemy być wpisani do BIK-u?

  Bartłomiej 05.10.2015 08:07
  Szanowni Państwo, jeżeli ktoś z was ma jakieś problemy z BIKIEM, to serdecznie zapraszam do kontaktu ...

  Czytaj więcej...

   
 • Ceny mieszkań w dół

  Ilona 11.03.2015 11:55
  W Warszawie to jest High - Life. Całe życie w korkach i 300 tys zl za kawalerke, he he. Oprócz ...

  Czytaj więcej...

   
 • Czynszówki dla osób z niską zdolnością kredytową

  Andżelika 10.03.2015 21:37
  Bardzo podoba mi się ten artykuł, ciekawy i rzeczowy.

  Czytaj więcej...

   
 • Ceny mieszkań w dół

  Mks 08.03.2015 18:37
  Ceny działek wciąż wysokie 300 zł za m2 to duża przesada w czystszych miastach. I pomysleć że w latach ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kredyty konsolidacyjne w 2014 roku

  Ukarain 20.02.2014 21:08
  Jak na Ukrainie nie dojdą do porozumienia to złotówka poleci na łeb na szyję i znowu kredyciarze ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Udostępnij znajomym: