Kredyt konsolidacyjny i oddłużeniowy

Dynamika wzrostu udzielania przez banki kredytów na cele konsumpcyjne w roku 2015 powinna wynieść około 5%. W porównaniu do rekordowego pod tym względem ubiegłego roku przyrost będzie średni. W samym 2014 roku łączna wartość kredytów udzielonych przez Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe i banki wyniosła około 78 miliardów zł.

Spłacalność tych 7 600 000 kredytów nie jest zła. Wskaźnik spłacalności, im większy tym lepszy, w skali od 0 do 100 wynosi 62,9. Miejmy nadzieję że będzie się jeszcze poprawiał na skutek rekordowo niski stóp procentowych i tańszych kredytów.

Kontakt

Kredyty konsolidacyjne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Doradca kredytowy   

Kredyt na telewizor. Rata za pralkę. Pożyczka na samochód. Zebrać kilka kredytów od razu, nie jest wielką sztuką. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy musimy zacząć je spłacać. Kilka rat w miesiącu, różne daty spłat, różne jej wielkości. W tym wszystkim można się po prostu pogubić. Do tego ogromna strata pieniędzy, które przeznaczamy na odsetki. Co więc z tym zrobić? Czy można znaleźć rozwiązanie, które pomoże nam uporać się z tą sytuacją?

Kredyty konsolidacyjne, to najlepsze rozwiązanie, na jakie w ogóle można postawić. Właśnie ta usługa bankowa, daje nam możliwość pozbycia się kilku rat, które spłacamy w jednym momencie.

Czym więc taki kredyt konsolidacyjny jest? Najprościej mówiąc, jest to produkt bankowy, który oferowany jest Klientom w celu spłacenia wielu zobowiązań. Zamiast kilku kredytów, otrzymuje się jeden na spłacenie wszystkich długów. W ten sposób pojawia się tylko jeden kredyt, jedno zobowiązanie, jedna rata i konkretny procent z odsetek. Takie rozwiązania cieszą się coraz większą popularnością, przede wszystkim z racji tego, że można zaoszczędzić spore pieniądze. Na pewno kredyt konsolidacyjny jest więc dla tych wszystkich, którzy posiadają kilka kredytów. Po co płacić więcej, jeśli można wydawać mniej.

Niezależnie na jaki bank się byśmy nie zdecydowali, w większości placówek bankowych, dostalibyśmy taką ofertę, która byłaby dużo bardziej korzystna, niż nasza obecna oferta. Zliczając kwoty wszystkich rat, na pewno byłyby one dużo większe, niż w przypadku jednej raty na taki kredyt konsolidacyjny. Bez wątpienia, tak jak w przypadku wszystkich usług bankowych, tak również i tu, warto rozejrzeć się dobrze, by trafić na ofertę, która będzie dla nas najlepsza. Nie ma jednego banku, który wszystkim będzie świadczyć taką samą jakość i zadowolenie. Dobra usługa bankowa to taka, która jest indywidualnie dobrana do każdego Klienta. Musimy więc szukać, by znaleźć miejsce, które udzieli nam najbardziej korzystnego kredytu. Konsolidacji podlega liczna gama kredytów. Mogą to być bowiem pożyczki gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, jak również i ratalne. My decydujemy i my wybieramy, by zyskać satysfakcję, spełnienie i pełne zadowolenie.

Koniec z licznymi ratami w różnych bankach. Koniec z oprocentowaniem oddzielnym na każdą pożyczkę. Teraz kredyt konsolidacyjny to rozwiązanie dla każdego. Długoterminowy o niższym oprocentowaniu, to na pewno idealne i trafione określenie tej właśnie usługi bankowej.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Sondaż anonimowy

Ile wynosi Twoje zadłużenie
 

Ostatnio komentowane

 • Poradnik konsumenta- jak usunąć swoje dane z BIK, jak możemy być wpisani do BIK-u?

  Bartłomiej 05.10.2015 08:07
  Szanowni Państwo, jeżeli ktoś z was ma jakieś problemy z BIKIEM, to serdecznie zapraszam do kontaktu ...

  Czytaj więcej...

   
 • Ceny mieszkań w dół

  Ilona 11.03.2015 11:55
  W Warszawie to jest High - Life. Całe życie w korkach i 300 tys zl za kawalerke, he he. Oprócz ...

  Czytaj więcej...

   
 • Czynszówki dla osób z niską zdolnością kredytową

  Andżelika 10.03.2015 21:37
  Bardzo podoba mi się ten artykuł, ciekawy i rzeczowy.

  Czytaj więcej...

   
 • Ceny mieszkań w dół

  Mks 08.03.2015 18:37
  Ceny działek wciąż wysokie 300 zł za m2 to duża przesada w czystszych miastach. I pomysleć że w latach ...

  Czytaj więcej...

   
 • Kredyty konsolidacyjne w 2014 roku

  Ukarain 20.02.2014 21:08
  Jak na Ukrainie nie dojdą do porozumienia to złotówka poleci na łeb na szyję i znowu kredyciarze ...

  Czytaj więcej...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Udostępnij znajomym: